• Masters 2015

    TURNIEJ MASTERS 2015

    19–20 26-27 09. 2015.

    GRUPA A – CZERWONA

    Lp.
    Nazwisko i Imię
    1
    2
    3
    4
    SETY
    GEMY
    MIEJSCE
    1.PIĄTEK WOJCIECH
    2.CHTZANOWSKI HUBERT
    3.WIŚNIEWSKI RAFAŁ
    4.POPŁAWSKI MARIUSZ

    GRUPA B – NIEBIESKA

    Lp.
    Nazwisko i Imię
    1
    2
    3
    4
    SETY
    GEMY
    MIEJSCE
    1.KALINOWSKI DARIUSZ
    2.BAUĆ JANUSZ
    3.WRÓBLEWSKI IRENEUSZ
    4.ZAWADKA KAROL


  • V GRAND PRIX TURNIEJ O PUCHAR NOVADENT

    V GRAND PRIX

    TURNIEJ O PUCHAR NOVADENT

    01 – 02. 08. 2015.


    PUCHAR NOVADENT
    W dniach 1,2 sierpnia 2015. Mińskomazowieckie Towarzystwo Tenisowe przeprowadziło piąty turniej tegorocznego cyklu GRAND PRIX .
    Tym razem zaciekła rywalizacja o punkty Rankingowe poparta była sponsoringiem naszego kolegi tenisisty – Macieja Wrońskiego – właściciela firmy stomatologicznej – NOVADENT
    Puchary, nieszablonowe upominki czekały na czołówkę zawodów, okraszonych domowymi przekąskami. W połączeniu z atmosferą tworzoną przez mińskich zawodników tego typu działalność sponsorów skutkuje dość niespodziewanym składem ostatnich turniejów GRAND PRIX. Zgłoszenia spływają zarówno z renomowanych klubów tenisowych z Warszawy, jak również niedawno powstałych kortów z Węgrowa czy z Mrozów, czy też amatorów samouków z Siedlec. Oczekiwania i wyobrażenia o konfrontacji naszych gości z mińskimi graczami są zarówno dla nas jak i dla nich często nieoczekiwane a nawet komiczne. Dlatego też emocje związane w rywalizacją świerzoopierzonych mińskich orłów z przybyłymi sokołami wywołuje więcej emocji niż rozgrywki finałowe. Ale sprawą priorytetową wydają się być pozytywne oceny i deklaracje powrotu na mińskie korty MOSIR.
    W finale spotkali się Wojciech Piątek pokonując w półfinale gładko Waldka Piotrowskiego oraz Darek Kalinowski, który zwyciężył po dramatycznym boju tenisistę z Otwocka – Radka Króla w spotkaniu decydującym o wejściu do finału.
    FINAŁ : DARIUSZ KALINOWSKI – WOJCIECH PIĄTEK 6-0, 6-3.
    Powstrzymam się od komentarza tego meczu zachęcając do obecności na finałach rozgrywek GRAND PRIX.
    Okazją będą następne zawody– społecznie organizowane przez członków MMTT – 22,23 sierpnia o PUCHAR REMEX. Zgłoszenia przyjmowane są tradycyjnie na kortach ziemnych MOSIR lub pod tel. 603 466 536 – Bogdan Wasilonek – obowiązuje limit 40 zapisów ze względów organizacyjnych. ZAPRASZAMY
    bw

    NazwiskoGodz.WynikNazwiskoGodz.WynikNazwiskoGodz.WynikNazwiskoGodz.Wynik
    Kargol10.20Porębski K.13.00Wasilonek B.16.40Piątek W.12.00
    Korczyński
    A15.20Tomin M.16.00Kowalczyk B.18.20Wróblewski I.12.00
    Tomasiuk
    D11.40Płaza A.14.00Komorowski A.16.40Szuba M.11.20
    Żbikowski J.
    E12,20Księżopolski K.14.40Marcinkowski K.17.20Piotrowski W.11.20
    Nizioł
    Roguski P.11.00Trzeciak M.14.40Sowa T.18.20Chrzanowski H.10.40
    Gołowicz A.
    C12.20Gadomski15.20Gołowicz D.19.00Bauć J.10.40
    Trzeciak R.
    B13.00Ostrowski R.16.00Kurek K.19.00Wojdak D.10.00
    Słodownik C.
    Mostowski11.40Górzyński14.00Kowalczyk A.17.20Kalinowski D.10.40
    Kurek W.

    MECZE WSTĘPNE
    A. Nowakowski R. – Bieniak  godz. 9.00
    B. Hardej- Zawadzki  godz. 9.00
    C. Kusak – Król  godz. 9.40
    D. Kędzierski – Góralczyk  godz. 9.40
    E. Kąkolewska – Kizler  godz. 10.20
    MECZE O 9 MIEJSCE niedziela 02-08-2015 godz.15.00

    Godziny czerwone sobota 01-08
    Godziny niebieskie niedziela 02-08

    -14.00
    --15.00
    -14.00-
    -
    --
    -13.00-16.00
    --15.00
    -13.00-
    -

  • IV Grand Prix 11-12.07.2015
    IV GRAND PRIX

    TURNIEJ O PUCHAR MECENASA MACIEJA ŻBIKOWSKIEGO

    11 – 12. 07. 2015.

    zaproszenie-turniej-11-12-07-2015

    NazwiskoGodz.WynikNazwiskoGodz.WynikNazwiskoGodz.WynikNazwiskoGodz.Wynik
    Kurek W.12.20Kisężopolski K.15.003Płaza A.18.004Piątek W.11.206
    GórzyńskiGórzyński6Górzyński6Górzyński4
    Żbikowski J.11.401Gadomski15.007Marcinkowski K.18.006Wojdak D.11.206
    Pieniak A.6Pieniak A.5Gadomski4Marcinkowski K.3
    Makos10.206Trzeciak R.13.000Gołowicz D.15.406Chrzanowski H.12.006
    Kluj W.0Makos6Makos0Gołowicz D.1
    Nizioł10.204Popis J.13.006Bęś P.15.401Wiśniewski R.12.006
    Kąkolewska A.6Kąkolewska A.3Popis J.6Popis J.3
    Mostowski11.003Zawadka K.13.406Sowa T.16.202Wróblewski I.10.000
    Korczyński W.6Korczyński W.0Zawadka K.6Zawadka K.6
    Roguski P.11.006Trzeciak M.13.404Kowalczyk A.16.206Piotrowski W.10.00v/o
    Kędzierski K.1Roguski P.6Roguski P.2Kowalczyk A.
    Kasia9.402Kurek K.14.206Komorowski A.17.004Bauć J.10.404
    Gołowicz A.6Gołowicz A.3Kurek K.6Komorowski A.6
    Tomin M.11.407Porębski K.14.207Kowalczyk B.17.007Kalinowski D.10.406
    Nowakowski6Tomin M.5Porębski K.5Kowalczyk B.2

    MECZE WSTĘPNE
    A. Kusak – Kąkolewska 1:6 godz. 9.00
    B. Matousek- Korczyński 4:6 godz. 9.40
    C. Kędzierski K. – Hardej 7:6 godz. 9.00
    MECZE O 9 MIEJSCE niedziela 12-07-2015 godz.15.00
    Marcinkowski – Górzyński Marcinkowski v/o
    Popis J. – Gołowicz D. Popis J. v/o
    Bauć – Kowalczyk B. niedziela 19.07

    Godziny czerwone sobota 11-07
    Godziny niebieskie niedziela 12-07

    Piątek W.13.40
    Wojdak D.Piątek W. 6:314.20
    Chrzanowski H.13.40Chrzanowski H. 6:3
    Wiśniewski R.
    Piątek W. 6:2Zawadka K. 6:2 6:3
    Zawadka K.13.00Zawadka K. 6:416,00
    Piotrowski W.Zawadka K. 6:114.20
    Kurek K.13.00Kalinowski D. 6:3
    Kalinowski D.

  • III GRAND PRIX 30.05 – 7.06. 2015
    III GRAND PRIX – MISTRZOSTWA MIŃSKA MAZOWIECKIEGO
    O Puchar Burmistrza Miasta
    30.05 – 7.06. 2015.

    MISTRZOSTWA MIŃSKA MAZOWIECKIEGO w tenisie ziemnym
    O Puchar Burmistrza Miasta – 30.05 – 7.06. 2015.

    Organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
    Miejsce:Korty ziemne MOSIR przy ul. Wyszyńskiego 30.

    Terminarz Mistrzostw:

    28.05. godz. 18.30 – losowanie zawodników zgłoszonych.
    30 – 31.05 w godz. 9.00 – 20.00 – rozgrywki eliminacyjne
    6.06. – 9.00 – 14.00 – 1/8 finału
    14.00- 17.00 – ćwierćfinały.
    7.06. – 10.00 -12.00 – półfinały
    12.00 – 14.00- mecze dodatkowe o 9 miejsca
    15.00 – FINAŁ MISTRZOSTW
    Ok. godz. 17.00 – zakończenie imprezy – wręczenie pucharów i upominków najlepszym tenisistom zawodów.
    Wyniki mistrzostw będą zaliczane do klasyfikacji GRAND PRIX tego sezonu
    Zgłoszenia na zawody przyjmujemy w biurze przy kortach ziemnych ul. Wyszyńskiego 30. do 28.05. /czwartek/ do godz. 18.00. limit zapisów – 48 zawodników.

    ZAPRASZAMY

    NazwiskoGodz.WynikNazwiskoGodz.WynikNazwiskoGodz.WynikNazwiskoGodz.Wynik
    Szymczykowski G.11.00

    9Lis A.11.009Komorowski A.13.004Piątek W.10.00
    Korczyński5Szymczykowski G.4Lis A.9Lis A.
    Porębski K.13.000Bęś P.14.009Wasilonek B.13.006Kalinowski D.10.00
    Rola5Porębski K.6Bęś P.9Bęś P.
    Królik12.004Kowalczyk A.15.009Gołowicz D.12.009Piotrowski W.11.00
    Bereda9Bereda0Kowalczyk A.4Gołowicz D.
    Gadomski12.007Słodownik C.16.009Sowa T.12.009Wiśniewski R.11.00
    Tomin M.9Tomin M.3Słodownik C.6Sowa T.
    Mostowski14.003Marcinkowski K.17.009Jarzębski J.14.003Królak M.12.00
    Makos9Makos2Marcinkowski K.9Marcinkowski K.
    Gruszczyński16.00Płaza A.11.009Wysocki14.009Wróblewski I.12.00
    Nizioł D.Nizioł D.3Nizioł D.5Wysocki
    Kowalczyk B.15.009Księżopolski K.18.001Ostrowski R.15.000Szuba M.13.00
    Kurek1Kowalczyk B.9Kowalczyk B.9Kowalczyk B.
    Żbikowski J.13.002Popis J.17.009Bauć J.15.009Chrzanowski H.13.00
    Ptak M.9Ptak M.1Popis J.0Bauć J.

    MECZE WSTĘPNE
    10. Maj A. – Rola 7:9 godz. 10.00
    11. Rokicki- Bereda 3:9 godz. 9.00
    13. Kędzierski K. -Makos godz. 2:9 10.00
    14. Kąkolewska A. – Nizioł D.  8:9 godz. 9.00
    15. Wroński – Kurek W. godz. 2:9 11.00
    MECZE O 9 MIEJSCE
    godz. 11.00
    godz. 12.00
    godz. 12.00
    godz. 13.00

    Godziny czerwone Sobota 30-05 i 06-05
    Godziny niebieskie Niedziela 31-05 i 07-05
    Piątek W.15.00
    Kalinoeski DKalinowski D 9:710.00
    Piotrowski W.15.00Piotrowski W. 9:7
    Wiśniewski R.
    Kalinowski DKalinowski D
    Królak M.14,00Bauć J.15,00
    Wróblewski I.Królak M. 9:410.00
    Szuba M.14,00Bauć J. 9:2
    Bauć J.

  • II GRAND PRIX 16-16.05.2015
    II GRAND PRIX16-17.05.2015

    NazwiskoGodz.WynikNazwiskoGodz.WynikNazwiskoGodz.WynikNazwiskoGodz.Wynik
    Wroński10.305Popis J13.306Komorowski A.14.156Piąek W.10.00
    Żbikowski J7Żbikowski J0Popis J3Komorowski A.
    Szynczykowski G.10.306Bęś P.12.006Szuba M.16.306Wojdak D.10.00
    Bereda1Szynczykowski G.3Bęś P.3Szuba M.
    Makos9.453Bauć J.12.456Tezeciak M.15.453Wróblewski I.10.45
    Gruszczyński6Gruszczyński2Bauć J.6Bauć J.
    Kędzierski K9.456Wysocki12.456Sowa T.15.456Chrzanowski H.10.45
    Królik7Królik1Wysocki7Wysocki
    Porębski K.9.006Piotrowski W.12.006Gołowicz D.15.002Królak M.11.30
    Roguski2Porębski K.3Piotrowski W.6Piotrowski W.
    Rokicki9.006Kalinowski D.13.306Księżopolski K.15.000Jarzębski J.12.15
    Mostowski7Mostowski0Kalinowski D.6Kalinowski D.
    Płaza A.11.156Gadomski16.301Wiśniewski R.13.00
    Tomin M.Tomin M.3Płaza A.6Płaza A.
    Wróblewskia K.11.154Wasilonek B.14.156Popławski M.13.00
    Trzeciak RTrzeciak R6Trzeciak R1Wasilonek B.
    Godziny czarne 16-05 Sobota
    Godziny czerwone 17-05 Niedziela
    Mecze o 9 miejsce Niedziela 17-0512.0013.00
    12.0013.00

    Piątek W11,30
    Wojdak D.Piątek W 6:214,45
    Wróblewski I.12,15Chrzanowski H 6:4
    Chrzanowski HPiątek W 6:2
    Piątek W. 5:7 6:4 (10:7)
    Piotrowski W.14,00Popławski M. 7:516,00
    Kalinowski D.Kalinowski D. 6:014,45
    Wiśniwewski R.14,00Popławski M. 6:0
    Popławski M.

  • I GRAND PRIX O PUCHAR DYREKTORA MOSIR
    PUCHAR DYREKTORA MOSIR – I GRAND PRIX01-03.05.2015

    TENIS ZIEMNY RUSZYŁ

    1-3 maja 2015. – turniej o Puchar Dyrektora MOSIR
    10 maja 2015. – turniej weteranów +50 lat.
    „Majówka” to od wielu lat czas wyczekiwany przez mińskich tenisistów na rozegranie pierwszego w sezonie turnieju singlowego zaliczanego do klasyfikacji GRAND PRIX.
    Zawody dla weteranów kortów to nowa inicjatywa Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
    Pierwszy tego typu turniej ma charakter po części pilotażowy i w swoim założeniu ma mieć zasięg powiatowy. Pomysł takiego współzawodnictwa rodził się już od lat i chyba sytuacja na kortach do tego dojrzała . co prawda z grupy około 20 pięćdziesięciolatków wielu utrzymuje się w czołówce ale są też tacy którym gra z dużo młodszymi nie przynosi satysfakcji. Ponadto liczymy na odwiedziny tenisistów z Mrozów, Kałuszyna, Siennicy, Sulejówka i innych miejscowości. Turnieje zostaną przeprowadzone na kortach ziemnych MOSIR ul. Wyszyńskiego 30 i tam też przyjmowane są zgłoszenia.

    NazwiskoGodz.WynikNazwiskoGodz.WynikNazwiskoGodz.WynikNazwiskoGodz.Wynik
    Trzeciak R103Sowa T.147Wysocki P123Piątek W.166
    Sadowski M.6Sadowski M.6Sowa T.6Sowa T.0
    Żbikowski J122Wasilonek B.146Komorowski A.12,407Wróblewski I.166
    Kosut Z.6Kosut Z.0Wasilonek B.6Komorowski A.2
    Kędzierski K113Budek156Chrzanowski H.15,206Szuba M.186
    Wróblewska K.6Wróblewska K.1Budek3Chrzanowski H.7
    Mostowski102Porębski K.104Kurek K.15,200Wiśniewski R.186
    Treciak M.6Treciak M.6Treciak M.6Treciak M.1
    Kossakowski K.136Królak M.176Popis J.13,206Gołowicz D.17,302
    Makos M4Kossakowski K.1Królak M.0Królak M.6
    Bereda134Gruszczyński162Kowalczyk A.13,206Jarzębski J.17,306
    Księżopolski K.6Księżopolski K.6Księżopolski K.2Kowalczyk A.1
    Gadomski K.126Kurek W155Ostrowski R.146Wojdak D.16,407
    Tomin M.3Gadomski K.7Gadomski K.4Ostrowski R.6
    Nizioł D.110Popławski M156Kowalczyk B.141Piotrowski W.16,402
    Bęś P.6Bęś P.0Popławski M6Popławski M6
    Godziny czarne 01-05 Piątek
    Godziny czerwone 02-05 Sobota
    Godziny niebieskie 03-05 Niedziela
    Mecze o 9 miejsce Niedziela 03-0512.0013.00
    12.0013.00

    Piątek W.10
    Wróblewski I.Piątek 6 - 415
    Chrzanowski10Crzanowski 6-3
    Wiśniewski-16
    Królak M.11-
    JarzębskiKrólak 6 - 115
    Wojdak D.11Popławski 6-2
    Popławski M